Willa Dorotka

WYPOCZYNEK NAD MORZEM I JEZIOREM

Willa Dorotka

WYPOCZYNEK NAD MORZEM I JEZIOREM

Willa Dorotka

WYPOCZYNEK NAD MORZEM I JEZIOREM

Willa Dorotka

WYPOCZYNEK NAD MORZEM I JEZIOREM

Dąbki i okolica. Atrakcje nad morzem

Dąbki to nadmorska miejscowość uzdrowiskowa, położona w centralnej części Pobrzeża Słowińskiego. Region ten charakteryzuje się szerokimi, piaszczystymi plażami oraz dużą zawartością jodu w powietrzu. Unikalny mikroklimat oraz usytuowanie Dąbek w miejscu spokojnym i wolnym od zanieczyszczeń, czyni je perłą polskiego Wybrzeża, chętnie odwiedzaną przez matki z dziećmi, w celu leczenia schorzeń górnych dróg oddechowych, alergii oraz innych chorób.
Unikalny mikroklimat nie jest jedynym czynnikiem, dla którego warto odwiedzić właśnie to uzdrowisko. Usytuowane nieopodal jezioro Bukowo oraz otaczające Dąbki lasy, stwarzają niezwykle dogodne warunki do uprawiania turystyki oraz aktywnego wypoczynku.

Ośrodki sportów wodnych usytuowane nad jeziorem umożliwiają uprawianie żeglarstwa oraz wind i kite-surfingu. Bogactwo rybostanu stwarza wspaniałe warunki do uprawiania wędkarstwa. Za niewielką opłatą można uzyskać zezwolenie na wędkowanie w jeziorze Bukowo. 

Dla naszych klientów chętnych do uprawiania turystyki rowerowej i korzystania z gokartów istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu z 10% rabatem.

Zapraszamy do korzystania i poznawania uroków okolicy Dąbek.